Burun Estetiği ( Rinoplasti )

burun estetiğiBaşarılı bir burun ameliyatı, dostlarınızın farkettiği, yabancıların ise anlamadığı ve sizi
memnun eden burun ameliyatıdır.


Burun ameliyatı için uygun yaş nedir?


Burun ameliyatı için önerilen en erken yaş burun büyümesinin %90\'ının tamamlandığı, 15-17 yaşlarıdır. Daha ileri yaşlarda sağlık durumu iyi olan herkes ameliyat olabilir. Bazı doğuştan olan aşırı bozukluklarda çok daha erken yaşlarda yapılması gerekir.

Ameliyat Planı


Burun, tek başına yüzde çok büyük değişiklik yapabilen bir organdır ancak burunu şekillendirirken çene, alın gibi yüzün diğer bölümleri ile orantısınburun estetiğiı değerlendirmek çok önemlidir. Daha ilk görüşte burundaki problem ve yüzün diğer bölümleri ile ilişkisi anlaşılsa da, ben genellikle önden ve yandan çektiğim fotoğrafları bilgisayar ekranında hasta ile birlikte yorumlarım.

Problemlerin tespiti ve daha düzgün bir profil oluşturulması için Burun Estetiği planı bugün bilgisayar yardımıyla daha kolay yapılmakta, aynı zamanda problemin ve çözüm şeklinin hasta tarafından da iyi anlaşılmasını, doktor ve hasta arasında mutabakatın daha net olmasını sağlamaktadır. Burun Ameliyatına odaklanarak gelmiş bir çok hasta problemin çene, alın, gıdı gibi komşu bölgelerde de olabildiğini görmektedir. Çenenin burun ve alına göre daha geride olması yaygın görülen bir durumdur.

Bu durumda ben genellikle eş zamanlı olarak Çene Büyütme öneriyorum. Bazen de burun kökü çukurluğunun fazla olmasından dolayı alın bombe ve burun kemerli görülebilir. Bu durumda burun kökünün, burun sırtının doldurulmasını önerilebilir.

Alnınız geride ise alın bombeliğinin artırılması gerekebilir. Genellikle bu bölgelere ameliyat esnasında burnunuzdan çıkan kendi dokularınız konacağından eş zamanlı yapılması hasta açısından büyük kolaylıktır. Bu ameliyatların eş zamanlı yapılması daha uygun olduğundan ücretleri normale göre daha düşük tutulur.

• Ameliyat Sonrası • Burun Ameliyat Planı • Burun Estetiği Cerrahi Teknik • Burun Estetigi Ameliyat Sonrası
burun estetiği burun estetiği
Burun Estetiği Genel Bilgiler
 
• Burun ameliyatı için uygun yaş nedir?

Burun ameliyatı için önerilen en erken yaş burun büyümesinin %90\'ının tamamlandığı, 15-17 yaşlarıdır. Daha ileri yaşlarda sağlık durumu iyi olan herkes ameliyat olabilir. Bazı doğuştan olan aşırı bozukluklarda çok daha erken yaşlarda yapılması gerekir. Devamı>>>
burun estetiği
burun estetiği
burun estetiği
burun estetiği
ANASAYFA | HAKKIMIZDA | BURUN ESTETİĞİ | BURUN UCU ESTETİĞİ | BURUN REVİZYONU | BURUN TASARIMI | İLETİŞİM
Copyright © 2005 - 2009 Estetikci, Yüz Estetiği, Estetik Cerrahi, Yüz Germe, Estetik Merkezi. Web Tasarımı: TEKNET TASARIM

Adres: Aytar Cad. Metro İş merkezi No.10 Kat.2 1. Levent / İstanbul / Türkiye Telefon: + 90 212 278 71 71 (Pbx) Fax: + 90 212 325 57 81
Web: http://www.magicplast.com Email: info@magicplast.com

Burun Estetiği, Estetik burun ameliyatı, burun estetiği ücretleri, Estetik
Nose Surgery, Güner UYSAL, Estetik Cerrahi İstanbul, Estetik Burun Ameliyatı, Magicplast